IIS 5/6

نحوه ایجاد csr در Microsoft IIS

1. در control panel در قسمت Administrative Tools، گزینه Internet Information Services اجرا کنید.2. بر روی وب سایتی که میخواهید آن را ایمن کنید راست کلیک کرده، و گزینه Properties را انتخاب کنید.بر روی زبانه  Directory Security کلیک کرده، و دکمه  Server Certificate را بزنید.3. گزینه next را انتخاب کنید. 'Create a new certificate' را انتخاب و next را بزنید.
اگر شما در حال تجدید گواهینامه موجود هستید، به جای این گزینه Renew, Remove, یا Replace گواهینامه خود را ببینید. گزینه مورد نظر را انتخاب و به مرحله 5-8 بروید.
4. 'Prepare the request now, but send it later'  را انتخاب و گزینه next را بزنید.5. یک نام برای گواهینامه خود وارد کنید که بتوانید آن را بر روی سرور شناسایی کنید. برای bit-length  2048 را انتخاب کنید. بقیه گزینه ها را انتخاب نکنید.


6. نام کامل قانونی شرکت خود را وارد کنید. در قسمت organizational unit نام بخش شبیه 'Security' یا 'IT' وارد کنید.
7. نام کامل دامنه خود را وارد کنید ( مثال: www.yourdomain.com )


8. محل سازمان خود را وارد کنید.کشور، استان و شهر9. نام فایل و محل ذخیره فایل csr خود را مشخص کنید. فایل به عنوان یک فای متنی ( .txt ) ذخیره می شود.


10. next را انتخاب کنید تا فایل ایجاد شود.11. فایل csr را توسط یک ادیتور باز کرده و محتویات ان را کپی و استفاده کنید( بین تگ BEGIN و END )
  • 1 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

IIS 8

نحوه ایجاد CSR در IIS7 1. از صفحه start، بر روی گزینه Internet Information Services (IIS)...

IIS 7

نحوه ایجاد CSR در IIS7 1. از صفحه start، بر روی گزینه Internet Information Services (IIS)...