Apr 9th توقف تولید گواهینامه های رایگان

به اطلاع کاربران گرامی میرساند  پس از گذشت 6 سال از ارائه سرویس های رایگان، از امروز امکان ارائه سرویس های گواهینامه رایگان از سایت حذف شده و از این پس فقط گواهینامه های دیگر قابل ارائه ... بیشتر »

Mar 30th اطلاعیه: جهت جلوگیری از بروز مشکل در سایت خود اقدام نمایید

اخطار مرورگر Chrome و FireFox برای صفحات بدون SSL از تاریخ January 2017 کلیه سایت هایی که در آن ها فرم لاگین وجود داشته باشد و دارای گواهینامه SSL نباشند خطای unsecure در مرورگرهای معتبر مانند ... بیشتر »

Nov 13th صدور گواهینامه امضاء کد (Code Signing) برای اولین بار در ایران

پس از ماه ها بررسی و تست و مذاکره با شرکت های خارجی در حال حاضر گواهینامه امضاء کد یا Code Signing Certificate  در ایران راه اندازی شد. با فراهم شدن امکان صدور این گواهینامه از این پس مشتریان گرامی که در ... بیشتر »

Sep 10th شروع صدور گواهینامه های SSL EV - Green URL

به اطلاع تمامی سازمان ها و شرکت ها میرساند پس از ماه ها مذاکره و تلاش موفق شدیم تا گواهینامه های EV  را به ایران بیاوریم. از این پس شما میتوانید با ارسال مدارک رسمی و ثبتی خود اقدام به اخذ این نوع ... بیشتر »

Oct 24th افزایش رتبه و رنک وب سایت با نصب اس اس ال (SSL)

اخیرا گوگل در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده که به زودی یکی از عوامل مهم در رنکینگ و سایت ها نصب گواهینامه SSL (اس اس ال) و یا در واقع استفاده از پروتکل HTTPS خواهد بود. گوگل اصولا به ندرت عوامل رنک وب ... بیشتر »

Aug 25th بروزرسانی فایل های مربوط به فرم درخواست گواهینامه ها

با سلام به اطلاع تمامی کاربرانی که تمایل به دریافت گواهینامه های خود از شرکت ترک تراست هستند میرساند در حال حاضر شرکت ترک تراست نسخه جدیدی از Application Form  و همچنین Letter of commitment  ارائه نموده و ... بیشتر »